css властивість widows


Властивість widows задає мінімальну кількість рядків тексту, які розміщується на наступній сторінці під-час друку документа.

Властивість `widows`

Ця властивість працює в тому випадку, якщо весь текст розміщений на двох і більше друкованих сторінках. Якщо значення властивості конфліктує із властивістю orphans, то widows має пріоритет і враховується замість orphans.

Властивість widows була спочатку введена у CSS2, щоб допомогти авторам контролювати розриви рядків у друкованих носіях. CSS3 розширює використання цієї властивості для вирішення інших типів функцій макета, таких як макети з декількома стовпцями та регіонами CSS (де вміст з одного або декількох елементів може розміщуватися на одному або декількох рядках).

Загальний термін для переносу вмісту в контейнерах - фрагментація. Сторінки, стовпці та регіони називаються контейнерами фрагментації. Їх також називають фрагментарними.

Кожна фрагментація перериває завершення макета фрагментованої коробки в поточному фрагментарному ланцюзі і призводить до того, що залишковий вміст буде розміщено у наступному фрагменті, у деяких випадках викликаючи створення нового фрагментарного матеріалу, який містить знову ж таки вкладений вміст.

Синтаксис

widows: <число>;

Властивість widows може отримувати одне значення:

<число>

Kількість рядків тексту, які розміщується на наступній сторінці.

Значення без задання: 2
Наслідує: Так
Анімується: Ні
JavaScript синтаксис: object.style.widows = 5;

Переглядачі

Переглядач
widows

25.0

8.0

Не підтримується

9.2

Не підтримується

12.0

Переглядач
widows

4.4

Не підтримується

7.1


Мобільних переглядачів ще не додано.

Приклади


Значення у дії

Приклад використання

Синтаксис властивості

div {


  columns: 3;


  widows: 2;


}

Додаткові посилання