string CSS значення

Тип даних <string> CSS представляє собою послідовність символів. Рядки використовуються в багатьох CSS властивостях, таких як content, font-family та quotes.

Будь-які рядки необхідно брати в подвійні або одинарні лапки. Якщо всередині рядка потрібно залишити одну або кілька лапок, то можна комбінувати типи лапок або додати перед лапками зворотну косу риску.

Рядок не може містити рядок нового рядка. Щоб включити новий рядок в рядок, використовуйте escape, що представляє символ рядка в ISO-10646 (U + 000A), наприклад «\A» або «\00000a». Цей символ є загальним поняттям «нового рядка» в CSS.

Приклади оформлення тексту:

Властивість: 'перший "рядок" '

Властивість: "перший 'рядок' "

Властивість: "перший \" рядок \ ""

У першому рядку застосовуються одинарні лапки в поєднанні з подвійними. У другому рядку все з точністю до навпаки, в третьому рядку використовуються тільки подвійні лапки, але внутрішні екрановані за допомогою слеша \.

Рядки можуть бути записані з подвійними лапками або з одинарними лапками. Подвійні лапки не можуть зустрічатися всередині подвійних лапок, якщо вони не екрановані (наприклад, як «\» або «22»). Аналогічно для одинарних лапок (наприклад, «\» або «\ 27»).

Порада:

Об'єкти HTML (такі як &nbsp; або &#8212;) не можуть використовуватися в CSS <string>.

Переглядачі

Переглядач
string

4.0

12.0

1.0

3.0

1.0

1.0

Переглядач
string

1.0

1.0

1.0


Мобільних переглядачів ще не додано.

Приклади


Демонстрація роботи значення.

Синтаксис властивості.

.block::before{ 


    content: "css значення: string"; 


    color: blue;


}