CSS function exp()

Опис

Функція exp() корисна для встановлення значень, які швидко зростають зі збільшенням аргументу, у CSS властивостях. Наприклад, якщо ми хочемо встановити ширину елемента, яка залежить від експоненти числа, ми можемо зробити так:

.element {
  width: exp(2);
}

У цьому прикладі, функція exp() обчислить експоненту числа 2, що дорівнює приблизно 7.389, і встановить це значення для ширини .element.

Також можна використовувати функцію exp() з від'ємними аргументами:

.element {
  opacity: exp(-1);
}

У цьому прикладі, функція exp() обчислить експоненту від'ємного числа -1, що буде дуже близьким до 0.3679, і встановить це значення для прозорості .element.

Зверніть увагу, що значення можуть бути лише числовими. Інші типи даних, такі як рядки або кольори, не приймаються функцією exp().

Нотатка:

Зверніть увагу на діапазон значень, для яких функція exp() повертає правильні результати. Деякі значення можуть бути занадто великими або занадто малими для точного обчислення експоненти.

Нотатка:

Функція exp() є однією з числових функцій CSS і може бути використана в різних контекстах, де потрібно обчислити експоненту числа.

Нотатка:

Пам'ятайте, що функція exp() приймає лише один аргумент - число. Якщо передати більше аргументів або невірний тип даних, виникне помилка.

Синтаксис

exp(number);
<number>

Число, для якого потрібно обчислити експоненту.

Переглядачі

Переглядач

112

15.4

Переглядач

112

15.4


Мобільних переглядачів ще не додано.

Приклади


Елемент з обчисленою шириною за допомогою функції exp().