Реєстрація безкоштовного домена в зоні pp.ua


Якщо ти хочеш створити свій сайт, тобі неодмінно потрібен власний домен. В Україні, нажаль, безкоштовно зареєструвати свій домен дозволяє тільки один реєстратор - nic.ua, а PP.UA це його зона. Абрівіатура PP означає Private Person - приватна персона.

Ти вже вибрав який домен ти хочеш? Чудово, я теж.

Собі я зареєструю домен sys.pp.ua. Почнемо.

Зайди на сайт nic.ua, зареєструйся там і в найбільше поле введи бажаний домен. Цим ми перевірити чи не зареєстрував хтось його раніше.


Чудово, мій домен вільний. Сподіваюсь твій теж. Додаємо його в корзину і робимо замовлення.

Акривація домена PP.UA

Зараз в переліку твоїх доменів він поки не активний, потрібно його активувати!Існує два способи активації доменів зони PP.UA:

  • За допомогою смс, через сайт http://pp.ua/
  • За допомогою Telegram, через сайт https://web.telegram.org або однойменний додаток.

Оскільки за допомогою смс в мене не вийшло його активувати (банально не надійшло повідомлення) я не буду рекомендувати цей спосіб. Розкажу про активацію через телеґрам. Поїхали!

  1. Додай до переліку своїх контактів @ppuabot
  2. Знайди в діалозі з @ppuabot кнопку "START", натисни на неї, буде повідомлення: "We need to know your phone number.Please press 'Send phone number' button."
  3. Натисни на кнопку «Send phone number» і введи свій телефонний номер. Ти побачиш повідомлення, - "Please select function you wish to execute”.
  4. Натисни “Activate domain”.
  5. На відповідь, - "Let me know what domain do you want to activate?” Введи свій домен, я ввожу - “sys.pp.ua”.
  6. Тисни, - “Yes”.

Якщо після цих дій ти бачиш:Вітаю, ти активував свій домен.Налаштування NS сервера свого домена.

Залишилося змінити A-запис на твоєму NS сервері.

Спочатку замовимо сервер імен для свого домену.
Тепер новий сервер імен має з’явитися в переліку твоїх NS серверів.Тиснемо кнопку і редагуємо. У себе я видалив весь непотріб і залишив тільки записи, що мені дійсно будуть треба.Зараз для домена стоїть парковий NS, зміни його на “Сервери імен NIC.UA”і після цього твій домен запрацює і всі запити буде оброблювати твій веб-сервер. Мій домен вже працює, можеш перевірити. Впевнений, твій домен, теж, працює!


  domain, pp.ua, web, site     02-06-2017